Autor: Patt | Tytuł: APR... | Kategoria: APR | Dodano: 2013.08.25 : 17.21
Od autora: w niebieskim
eve_klon /  2015.10.12 : 23.16

jak Was nie lubic?;>

Patt /  2015.10.07 : 09.59

Wiem, o co postulujecie Wasza Fotograficzność, ale nie mam. Miejscowemu miśkowi, co w fotografii robi i szyldem się zasłania, patrząc na jego witrynę i słodkie szczeniaczki za szybą — nie mogę zaufać. Poza tym sepleni, nosi różową apaszkę i z matką mieszka. Zgodzisz się zatem, że jest jak niebezpiecznie mały druczek w umowie. Człek zlekceważy, potem zafarb ma.
Powiesz: - rączki masz, w tym jak mniemam jedną tylko lewą — to sam zrób, rzemiechą się nie zasłaniaj.
I tu widzicie, muszę się zgodzić. Ale wątpliwość jest taka, że to operacja na sobie samym, a więc i pokusa, żeby przy tej okazji... To i tak w sumie... Zasadniczo śledzionę też można poprawić, woreczek inaczej ułożyć, niektóre zatkania udrożnić. Z małego zabiegu robią się poważne manewry i byłoby dobrze, abyś przy tym była, w razie czego szybkę z alarmem stłukła. Nie sądzisz chyba, abym był w stanie z otwartą gorejącą ślepą kiszką gdzieś biec. Prośbę muszę zatem oddalić, żal czynny wyrazić, w samoukaranie pójść. Ot co!


Patt /  2015.09.21 : 13.03

O! A to czemu Wasza Fotogaficzność? Czy może miałaś na myśli, że za niebieskim, a powinno być: za czarnym, lub za białym, że o przed lub obok nie wspomnę? Odjęcie temperatur z tej niebieskości spowoduje powiew nieokreśloności, a chłód pozostanie podobny. Wtedy ręka będzie świerzbić do podkręcenia kontrastów lub w ogóle wyeliminowania barw, a nawet szarości i znajdę się być może w ślepym zaułku w dodatku ze świerzbiącą ręką... Wiem, niebieski to najzimniejsza z barw, a w koniunkcji z jeszcze zimnymi kaloryferami w mieszkaniach — patrząc na zdjęcie, prosi się o kołderkę, choćby i metaforyczną. Spójrzmy jednak optymistycznie na ten obraz. To kolor przyjaźni. Wiem, że ostatnimi czasy potaniał (bo już nie wyrabia się go z lapis lazuli) i w głęboko skrywanym postulacie sugerujesz taniochę, z czym powiedzmy ostrożnie się nawet zgadzam, ale jeśli nie niebieski to jaki?
I tu poproszę:
Głęboko umotywowaną propozycję,
Listę precedensów w światowej literaturze tematycznej
Cel społeczny, geopolityczny, ideologiczny tej operacji
Listę podobnych rozwiązań w architekturze fotografii światowej
Czy może jest to po prostu zwykła prośba? Mów. Dla Ciebie wszystko.


mruk /  2013.09.11 : 07.10

Wedrując dochodzi wreszcie do nieba. Rzuca cień. Nie wpuszczą go. Może i święty ale zapomniał, że jeszcze żyje...

tellerka /  2013.09.03 : 12.12

Układ ludzkonośny?
Dokąd trafi? Do serca, do wątroby czy.. do jelita grubego?
A może juz jest? ;)

horus /  2013.08.27 : 10.39

za achajem.

horus /  2013.08.27 : 10.39

za achajem.

dr3wno /  2013.08.25 : 20.52

Podróż po układzie krwionośnym na"vi


@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka