Autor: eve_klon | Tytuł: (...) | Kategoria: BPR | Dodano: 2016.12.12 : 20.09
eve_klon /  2016.12.24 : 00.47

tak ale ...gdyby juz wtedy mnie w nim cos nie zatrzymalo pewnie by wyladowalo w koszyku z masa innych...a przystanek na trasie "JA" to nie tylko okolicznosci, to raczej transformacja jaka zachodzi w danych okolicznosciach;>

Patt /  2016.12.22 : 16.38

Nieee, to nie takie proste Miss. Przystanek na trasie to tylko okoliczności. To część odpowiedzi. A co na przykład z tym osobliwym objawieniem, które ma miejsce nieraz gdy przeglądasz starsze zdjęcia. Onegdaj odrzucone. Przychodzi nagle jakieś buum i to stare zdjęcie często starsze niż rok - nagle jest jak olśnienie.
A wtedy nie było.
Trochę dziwne co?
Nie ma zatem kompletnej odpowiedzi na pytanie dlaczego ten a nie inny obraz w danej chwili. Może po prostu nie pytać. Muza ma bowiem tak, że daje co chce i kiedy chce i komu chce.


eve_klon /  2016.12.21 : 11.01

"Co decyduje, ze zdecydowanie decyduje sie na ten zdecydowany obraz?;> _ to jak gotowanie dla siebie , jak poszukiwanie smaku, jak przystanek na trasie "ja", to takie wzrokowe i umyslowe masturbowanie sie , wiec jak zawsze Patt masz duuuzo racji;>


Patt /  2016.12.15 : 22.28

Eve i oglądany przez wizjer aparatu swój własny świat. Może zresztą czyjś. Zastanawiam się czasem czy zrobione zdjęcie nie jest odbiciem własnej podświadomości. Może tęsknot lub pragnień. Co decyduje, że zdecydowanie decydujesz się na ten zdecydowany obraz? Jeśli wszystko wibruje - to ten obraz wibruje razem z Tobą. Nie ma innego tłumaczenia.
Eve to wie i jest w komitywie z własnym wnętrzem. Raz w zgodzie, innym razem w stanie wojny.
Elegance


@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka