Autor: horus | Tytuł: Ganges jest kobietą | Kategoria: LIP | Dodano: 2012.03.18 : 00.11
Patt /  2012.03.20 : 19.07

... jednakowoż Horusie poczytałem trochę i... no... ale co tam będę się kłócił. Ganga. Matka całych Indii. W każdym razie matkująca. No i osobiście bez stosownego szczepienia nie wszedłbym do tej wody. Zresztą ze szczepieniem również.
Ganges jest kobietą. W tych okolicznościach wdaje się się to bezdyskusyjne ale... no nie wiem. Mam wrażenie, że z tym, kobiecym, ulotnym czymś, ma mało wspólnego.

horus /  2012.03.19 : 17.38

Do Gangi trafiają nie trupy a prochy, tylko po to by przerwać zaklęty krąg reinkarnacji. Chyba, że denatka jest w ciąży to trzeba dać szansę bez całopalenia... To raz. Dwa, że Ganga jest kobiecą boginią w ichniej mitologii. Trzy, że by zrozumieć kobietę, trzeba się jej trochę poprzyglądać - wybacz Patt ale patos mi się tu wkrada - jak rzece. Innej w czasie i przestrzeni. Geograficznie, historycznie i metafizycznie. A że wszystkie gen mają Izabelli vel Ewy, trudno. Taka nasza adamowa dola...

Patt /  2012.03.18 : 15.06

Ryzykowna teza Horusie, gdy pomyśli się, że sporo trupów wrzuca się do Gangesu. Rozumie się, że miałeś w intencji uwodzicielstwo, wyrachowanie i okrucieństwo odrzucenie, odepchnięcie i doprowadzenie na dno.
Izabela Łęcką?
Elegance


@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka