Autor: Lampart | Tytuł: mejlaślij... | Kategoria: BPR | Dodano: 2010.01.08 : 17.16
Od autora: ... z "twardego kosza piwnicznego" odzyskane.
Kto dziś pisze EPISTOŁY?...
Lampart /  2010.01.18 : 23.07

...ja tez fotopisanie uprawiam, choć przyznać muszę, że i to nieszczęsne "klikotające" przyjemność mi sprawia... Odwiedzaj FOTOGRAFICZNE ALBUMY RODZINNE (własne i cudze) tam odpowiedź znajdziesz JAK i DLACZEGO! Pozdrawiam... zakurzonym palcem kartę odwracam.

Patt /  2010.01.18 : 22.56

Nic nie utrwalam i słusznie żeś mnie wstydem Lampart objechał. Raptularzyk codzienny może bym załóżył... skrobał coś stojąc na czerwonym świetle, siedząc przy obiedzie w refektarzu komercyjnym, siedząc na muszli, czekając na Godota, który nigdy nie nadejdzie.... jaki jednak impuls ku temu skrobaniu ma przyjść, skoro zdjęć za kierownicą, ani w obliczu papieru toaletowego lub miski flaków, gdzie mięsa tyle, co na ołówku rzeźnika... nie ma. A one właśnie, imć fotografie, wyzwalają, wymuszają, połączenia w synapsach autostradą płynące... w codziennym, ulicznym, gastronomicznym bytowaniu zwykle zablokowane........


Lampart /  2010.01.18 : 22.34

@Patt; pewnie, że się liczy, byle ślad "jakikolwiek" pozostał po klawirków macaniu... Papier cierpliwy jest niezwykle. (po Twoich Tu Komentach to wstyd, byś nie utrwalał tych ulotnych...codziennych) Pozdrawiam ostrząc gęsie pióro, by się jego skrzypieniem uspokoić.

Patt /  2010.01.11 : 16.16

Ja się przyznam. Nie piszę. Nie wiem nawet jak wyjaśnię to potomności, o ile ta, zapyta. Mogę poddać się w tym miejscu szykanie wymyślnej i okrutnej, bom zasłużył. Chyba, że stukanie w klawirki sie jeszcze liczy.

Lampart /  2010.01.08 : 21.21

Pokolenie-kiedyś się pięknie kłania temu z "kiedyś". To tylko kilka listów moich praszczurów z lat 1900 i cośtamcośtam... moje kopertowe są równoważne iloścowo; tak piszę, bom zarozumiały (treść inna i mniej zabawna) inne piwniczne zalicza TWADRE PUDŁA. Niezwykły świat z nich się wylewa, tych starszych oczywiście. Z moich również ku mojemu wielkiemu zdziwieniu. Pozdrawiam.


@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka