Autor: Lampart | Tytuł: demokracja wygrała czyli... | Kategoria: APR | Dodano: 2010.07.04 : 21.57
Od autora: ... mamy wojnę...
Pan Jarosław w Pomowie powyborczej pogratulował liczącym głosy, by "liczyli czujnie" (Pawka Korczagin też czujnie się sprawował... tu do tych co czasy lektury o Pawce JESZCZE pamiętaja), następnie gratulując Wszystkim co na niego głosowali zapowiedział, że teraz zacznie się walka o władzę, bo widać jak jest ich (NAS) wielu... (zapachniało siarką - omen nomen SIARA w pomarańczowym tee-shircie siwą brodę w tle Jarosławowi udzielił) Pachnie prochem!
Powiało chłodem z ekranu... mimo wakacyjno, orlopowo (co prawda nie Egipsko) cielłego wieczoru ale z GRILEM wynalazkiem prezydenckim. Pozdrawiam i całemu zkolektywizowanemu towarzystwu (niezaleznie od "czujnie" wyliczanych-liczonych w poniedziałek wyników. Hip Hip! ... jakbyniebyło. Miłego Tygodnia i fotografujta co kto może! Byle do przodu!

Patt /  2010.07.21 : 19.09

Przepraszam Cię Lampart ale widzę króliczka. Wiem, wiem. Powinienem sie leczyć i nawet może z powodzeniem ( jak zapłacę)

Lampart /  2010.07.05 : 15.44

... no nie mówiłem?
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88722,8100159,Klotnia_wyborcow_pod_Palacem_Prezydenckim.html

Lampart /  2010.07.05 : 11.28

Jakby nie było, to: a/ pisane po słowach w TV o "czujności", bez zmian i korekt. b/ ani mały ani duży szampan... bo to dopiero "szparka w kurtynie" a spektakl przed nami... c/ tylko CUD nad WISŁĄ (PRAWDZIWE pojednanie wszystkich stron "tańczących" ten taniec z GWIZDAMI) sprawi (a w cuda od pierwszego pocałunku NIE WIERZĘ) że zmienię zdanie na temat "półpełnej i półpróznej" Polski. I jak wyżej (niżej) FOĆTA SWOJE! MIŁYCH I SPOKOJNYCH WAKACJI I URLOPÓW...
a suivre....

tellerka /  2010.07.05 : 09.56

Tekst (chyba że poprawiany rano?) jeszcze sprzed czujnego liczenia ;) W nocy emocje sięgały zenitu ;)
I ktoś się witał z gąską...
Chyba byłes przygotowany na to zwycięstwo ;)@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka