Autor: Lifter | Tytuł: Pejzaz ze starym fotelem | Kategoria: BPR | Dodano: 2009.03.08 : 21.21
Patt /  2009.03.11 : 11.24

Mooha, moja wersja bierze się stąd, że z mojego okna widzę las. Nie jest to las krzyży bynajmniej. Z tego właśnie lasu od czasu do czasu wyłazi dwóch-trzech, pcha przed sobą wózek z fantami, potem wracają skuleniu, dyskretnie chowając obłe kształty za pazuchą. Poszedłem raz za nimi. Okazało się, że mieszkają w namiocie, na polance przypominającej małe wsypisko śmieci. Myślę o tym, żeby namówić ich na serię zdjęć o tematyce penerstwa w tych okolicznościach przyrody. Jak to jednak zrobić, szanując ich wybór odosobnienia pustelniczego z jednoczesnym pragnieniem upublicznienia ich podlanej brandką egzystencji?

Patt /  2009.03.11 : 09.25

Stawiam jednak na to, że stary zdezelowany żuk charchnął i zgasł w końcu w tej przecincie leśnej. Ponieważ z bagażem nie dało się go pchać - fanty trzeba było dyskretnie polokować w lesie. Tu nocnik bez ucha, tam stary fotel, ówdzie dziurawy akordeon będący w domysle. Tymczasowo oczywiście. Wrócimy, wyźmiemy i metę na działkach na powrót się umebluje.

MiguelAngelo /  2009.03.09 : 12.17

tak... starszy, szpakowaty facet, w podniszczonym kapeluszu, usiadł na chwilę. wyjął termos z kawą i kanapkę z żółtym serem zawiniętą w pomięty, biały papier śniadaniowy, przesiąknięty masłem miejscami. potem odpalił papierosa /z pomiętej paczki zresztą/ zapałką. po czym wstał, zarzucił plecaczek i ruszył dalej...
w świat.

poruszyło moją wyobraźnię :]

Lifter /  2009.03.08 : 21.33

Obiezyswiat wyciagnal nogi wiec go juz w fotelu nie ma... :)


@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka