Autor: mruk | Tytuł: idol | Kategoria: LIP | Dodano: 2011.06.25 : 21.21
Lampart /  2011.06.27 : 23.56

Uwierzam.

Patt /  2011.06.27 : 15.01

Marmurando? Buzię ma dyspozycyjnie otwartą, zawodzi więc.
A gitara, jak to niepolska? Przecież wymyślił ją Nalepa. A na poważnie, rzeczywiście nie jest ale i nie jest to instrument niemiecki, żydowski, Afrykański rosyjski, hamerykański czy irlandzki. Przysposobili ją Hiszpanie ( zdaje się jakieś dwieście lat temu) ale pochodzi z zamierzchłych czasów kiedy jeszcze na jakąś ramkę ludzie naciągali jelita (nawet własne lub z prezentów). W czasach, gdy państwowość była w majtkach i za pampersa służył wiecheć trawy. Zatem ani niepolska ani innej proweniencji. Akysz! A masz!
Mruk ogieniek pali w cukierniczce (precz ze słodkimi zdjęciami) A tytułem haczy o plastikowe szoły dla nastolatków... w sumie rzeczywiście podobne do politikal fykszyn – czyli karuzeli g*wnianych namiętności.
Ale to tylko folklor. Uwierz.


Lampart /  2011.06.27 : 13.43

@Patt, ...murmurando na trzy puszki... plus świeczka politycznie dogorywająca (1/3 całości)...
@Mruk, ...Gitara... To nie POLSKI INSTRUMENT! a kysz (po trzykroć)...Nie dość że Biała Flaga, Obcy, co rządzą tą biedną KOLOROWĄ dorodną PANNĄ? Karuzela, karuzela co niedziela...i do tego jesczcze instument "nietaki".
Chyba powinienem na "łono natury" się udać, by nie tak reagować... tylko gdzie?


Patt /  2011.06.27 : 12.55

Mruk w akcji, czyli aria na temat. Zadał bobu, albowiem rodzajów pieśni jest bezlik jak mawiają w międzymiastowej. Skłaniam się zatem do recitativo albo do dumki. O psalm nie posądzam, albowiem Tyskie broni dostępu do tej myśli ale zezwala na biesiadę. Płomyk daje patriotyzm a cień może wskazać na wojenkę – całość wskazuje na częste refreny i uproszczoną budowę. Zaryzykuję więc: "było morze...” z domieszką jodłowania. Mocne.


@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka