Autor: Patt | Tytuł: Pisma wybrane | Kategoria: APR | Dodano: 2009.02.22 : 22.24
Praca w pojedynku #62 | wyimaginowane miasto
Od autora: ......czyli miasto urojone
MiguelAngelo /  2009.03.03 : 12.40

gratulować towarzyszu... gratulować.

tellerka /  2009.03.03 : 09.25

Pogrom....... czy jak to inaczej nazwać... wyjątkowa jednomyślność... gratuluję :)

scyga /  2009.03.02 : 22.50

Winszuję Towarzyszu literaturnego natchnienia : )

scyga /  2009.02.28 : 00.26

Kiedyś w przypływie desperacji i natchnienia wmawiałam mojej pociesze (żeby jadła), że w biblioteczce mieszkają skrzaty nie różniące się od zwykłych istot poza wielkością oraz wybitnym zamiłowaniem do czytania .
I qrde wyglada na to , że miałam rację . Idę pogrzebać w książkach...

tellerka /  2009.02.26 : 09.53

Każda porządna ulica ma kilka słońc. To oczywiste. A taka jaśnie oświecona powinna miec jeszcze więcej :)

Patt /  2009.02.24 : 11.19

Miguelu Archaniele Gabrielowiczu. Masz rację. I Twoja racja jest najmojsza. Podpowiem jeszcze, że oświetlenie na obu fasadach domniemanej ulicy też wskazuje na słońce/księzyc na dwunastej a jest przecież na za dziesieć jedenasta. Z kolei postacie w głębi mają żródło światła tuż nad głowami. Zgadza się zatem wszystko i Twoje czujne oko jest nieomylne. Nie moim zamiarem jednak było wmówić, że oto jest to street zarejestrowany bez ingerencji w przestrzeń. Nie. Co to, to nie. Miasto bowiem jest urojone, wyimaginowane, wymyślone i w tej konwencji, parę rzeczy tworzonych jest w szaleństwie. Wybaczysz zatem dwa wyimagowane słońca! Plus ze dwa księżyce? Bo widzisz - muszą qrde być, jeśli chciałbym dalej podtrzymywać poważną o sobie opinię, żem niespełna rozumu. Ubolewam tylko, nad rozdzielczością grubasa na przedzie. Blady w spektrum kolorów jest.
W każdym razie dzięki za pamięć i krytykę.

MiguelAngelo /  2009.02.23 : 22.32

popowiem tak... zdjęcie i pomysł bardzo mi się podobają. utrzymane w klimacie takim, jak lubię. jedna rzecz nie daje mi spokoju i spędza sen z powiek... pan na pierwszym planie i jego oświetlenie. nie będę się czepiał i narzucał niczego. po prostu mi to nie pasuje.wiem tak... zdjęcie i pomysł bardzo mi się podobają. utrzymane w klimacie takim, jak lubię. jedna rzecz nie daje mi spokoju i spędza sen z powiek... pan na pierwszym planie i jego oświetlenie. nie będę się czepiał i narzucał niczego. po prostu mi to nie pasuje.


@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka