Autor: Patt | Tytuł: Pisać! | Kategoria: MZF | Dodano: 2010.05.27 : 00.15
marcinmgp /  2010.05.27 : 20.22

spisz myśli swoje na pergaminie
papier nieśmiertelny, słowo twe popłynie
dusza uwolniona, mądrze podpowiada
światło już nie zgaśnie, nocy wieczność zada

fajna przejrzysta fot, dobrze się ogląda, wielorakość interpretacji podoba się;)

horus /  2010.05.27 : 19.05

Tell, to nie kleks, to odcisk linii papilarnych z pobrudzonego palca serdecznego Patta. Od razu widać kod genetyczny Autora... pergamin czerpany, atrament, stół 1000 letni. i tylko ta pusta karta czeka... i prowokuje. Zadanie jakieś większe przed Autorem... Lubię ten moment - pieczołowitych przygotowań do ... no właśnie - tworzenia.

tellerka /  2010.05.27 : 11.52

Aż sobie westchnęłam na te faktury. Nawet kleks stylowy...
Wiecie co.. to chyba miejsce gdzie Patt wyczarowuje komentarze do naszych zdjęć.. bo jakże inaczej on tą swoja nieposkromioną wyobraźnię uruchamia?

Patt /  2010.05.27 : 10.35

Akurat! gdzie tam wie jak nosić buty. O zdejmowaniu w zatłoczonym autobusie w upał nie wspominając. Chyba, że macie drodzy mili moi na myśli wkładkę mięsną - ale wtedy i tamoj - zupa w stołówce cienka była - a zatem aluzja gotowa obrazić resztę piszących. A przecież i pięknie i śmiesznie i inspirująco i z Lampartem ( tak Lampart, Tobą) - na czele. Zresztą no co wy Towarzysze! Przed linię w szeregu chcecie mnię wysunąć?! Nie po linii i nie na bazie to, w okolicznościach, gdzie wszyscy równi. I zdecydowanie dla wrażych sił, łatwiej mnię odstającego odstrzelić. Lub metaforą czegoś nieprzyjemnego, na pupie, nagle nad powierzchnię wyrosłego potraktować.
Ale, ale dziękować. Dyskusji do rana ( przy stu herbatach) nie odmówię.

Lampart /  2010.05.27 : 10.13

@Benowski; popieram inicjatywę. Chciałoby się na"PISAĆ" "subito" - ostatnio mocno nadwyrężane dla i przez "rozmaitych"... co buty "do glancu" (bólu czarnego) obnoszą - SUBITO do władzy...
Tymczasem My sobie zróbmy "Wkładkę Patt"a" A co tam. My też chcemy coś mieć!
Oklaski dla pomysłu, Owacje dla Sz. Patrona, Ukłony, Uśmiechy i takie różne inne okolicznosciowe dla Wszystkich.


@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka