Autor: Qxo | Tytuł: . | Kategoria: STR | Dodano: 2012.04.14 : 23.43
Od autora: weneckie
Qxo /  2014.05.03 : 17.39

dopiero teraz przeczytałem wpis Patta poety wielkiego !
ubawiłem się :)

Patt /  2012.04.21 : 18.13

Qxo do Eve: Ma pani bilety?
Eve do Qxo: skąd niby mam mieć!
Qxo do świata jako całości: no to wchodzimy.
Weszli.
Potem powstał film o Tytanicu.

Qxo /  2012.04.20 : 22.23

he he - miło, że tak skojarzyłaś !! :]
a damskim wuce ktoś napisał gupi kałowiec :P

eve_klon /  2012.04.20 : 17.28

"Z tych naszych rozmów wyłania się idea występów i... jakich jeszcze nie było. Stworzenia czegoś zupełnie nowego. Nowa wartość może powstać jako synteza różnorodnych sprzecznych ze sobą wartości. Jeżeli chcemy osiągnąć nową wartość, musimy doprowadzić do konfliktu między tym, co fizyczne, a tym, co duchowe. Jeżeli natura, więc fizyczność, jest czymś pierwotnym, czyli tezą, to kultura jest jej antytezą, a synteza tym, co pragniemy osiągnąć. Gdy ktoś z nas gimnastykuje się, reprezentuje naturę, więc tezę, jeśli ktoś z nas śpiewa, reprezentuje kulturę, więc antytezę. Chcąc stworzyć sztukę na naszą miarę, musimy zwiększyć w niej udział wysiłku fizycznego, a dla antytezy i duchowego. I to jest nowa strategia syntezy. I to jest nowa koncepcja sztuki."
...nie umialam sie powstrzymac pod tym zdjeciem..;>

eve_klon /  2012.04.20 : 17.27

"– Stwierdzam, że głosowanie, które tu się odbywa w poważnych instytucjach, uważane byłoby za nieważne. Są trzy metody głosowania. Pierwsza przez aplauz. Znaczy, że wszyscy głosują. Druga metoda... Kulkami. Są kulki czarne i czerwone, które otrzymuje każdy głosujący... Yyyy... Przepraszam białe i czarne, które otrzymuje każdy głosujący... Czarna za – lub odwrotnie: czarna za... Yyyy... Czarna przeciw – biała za lub odwrotnie. Jest trzecia metoda przez podniesienie rąk. Ta metoda jest najdoskonalsza."

eve_klon /  2012.04.20 : 17.26

"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak, nie... Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy."

eve_klon /  2012.04.20 : 17.24

"Na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy.."-Rejs;>


@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka