#1 Co to jest pojedynek?

Pojedynek jest wyzwaniem rzuconym całemu światu lub konkretnym osobom. Sam ustalasz zasady i długość trwania pojedynku. Sam wybierasz to czy rzucasz rękawicę wszystkim czy tylko poszczególnym osobom.
#2 Jak mogę założyć pojedynek?

Wchodzisz do zakładki Moje konto i widzisz tam link Załóż pojedynek. Proste, prawda? Po kliknięciu w niego musisz tylko wpisać temat pojedynku, opisać jego zasady, wybrać przeciwników oraz termin nadsyłania prac.
#3 Czy mogę zmienić zasady już istniejącego pojedynku?

Chyba żartujesz! A uczciwość względem pozostałych uczestników??
#4 A może mogę wycofać się z pojedynku który założyłem?

Widzę, że żart cię nie opuszcza... Popatrz na to z perspektywy pozostałych uczestników. Oni się narobią, a ty ich wystawisz... Liczymy na twoją rzetelność i wierzymy że doprowadzisz sprawę do końca. Nie chcielibyśmy się zawieść...
#5 Jak mogę rzucić wyzwanie konkretnym osobom?

Gdy zakładasz pojedynek masz możliwość wybrania przeciwników. Jesli nie wybierzesz nikogo, automatycznie rzucasz wyzwanie wszystkim.
#6 Jaki jest czas nadsyłania prac?

3, 7 i 14 dni. Do wyboru.
#7 A co dzieje się po zakończeniu pojedynku?

Po zakończeniu pojedynku następuje 7-dniowe głosowanie. Każdy użytkownik może oddać tylko 1 głos w danym pojedynku. Po zakończeniu głosowania widoczne będą wyniki.
#8 A jeśli będzie remis?

To będzie oznaczało że żadna z prac nie była lepsza :) Jednym słowem - dogrywek nie będzie. Prace z najwyższą ilością głosów będą wciągane do subgalerii, w której prezentowane są zwycięskie prace. Na stronie głównej prezentowana będzie tylko jedna ze zwycięskich prac.
#9 Jak mogę dodać swoją pracę do pojedynku?

Tak samo jak do galerii. Dodając zdjęcie będziesz mógł wybrać do którego pojedynku ją dodajesz. Pomoże ci w tym rozwijana lista z opisem Pojedynek. Pojawią się tam wszystkie pojedynki w których możesz wziąć udział.
Drugą opcją jest link - DODAJ PRACĘ - pojawiający się w opisie pojedynku z zakładki POJEDYNKI.
#10 Jakie nagrody czekają mnie jeśli wygram? Miałem ochotę zapytać o to już na początku!!

Wieczna gloria i chwała oraz pierdylion punktów przy nicku :) A tak na poważnie to będziesz miał wielką satysfakcję z tego że wygrałeś.
#11 A jak można zagłosować na daną pracę?

Po upłynięciu terminu nadsyłania prac pojedynek przechodzi w fazę głosowania. Możesz to zobaczyć wchodząc w zakładkę Pojedynki. Będziesz mógł tam zobaczyć pojedynki do których można jeszcze składać prace, oraz te, na które można już głosować. W dziale Pojedynki zamknięte będziesz mógł zobaczyć kto wygrał poszczególne bitwy. A wracając do pytania: Pod każdym zdjęciem w danym pojedynku w fazie głosowania pojawia się przycisk Oddaj głos. W ten prosty sposób możesz tworzyć Kolektywną demokrację :)
#12 Czyli mogę zagłosować na każdą pracę będącą w pojedynku?

Możesz oddać tylko jeden głos. Dobrze się zastanów przed jego oddaniem. Gdy już go oddasz, ukryją się przyciski do głosowania.
#13 A ile prac mogę dodać do pojedynku?

Hmm... Zakładając że masz duszę to... Ile dusza zapragnie :) A tak poważnie - jeśli założyciel pojedynku nie zaznaczył limitu prac, możesz dodać ich ile chcesz. Pamiętaj jednak o tym, że im większa ilość prac w pojedynku, tym bardziej rozproszą się głosy. Zalecamy dodawanie maksymalnie trzy prace do pojedynku.
#14 A co kiedy zostaną naruszne zasady pojedynku podane przez Inicjatora?

Administracja ma prawo zlikwidowania pojedynku wraz z umieszczonymi w nim pracami
na wniosek jednego z uczestników pojedynku. Od decyzji tej niema odwołania.
Zainteresowane strony zostaną powiadomione o fakcie.
#15 Czy zdjęcie dodane do pojedynku może zostać wymoderowane?

Może. Pamiętaj, aby do pojedynku dodawać prace na odpowiednim poziomie. Jest to w końcu potyczka, pojedynek, nawalanka. Postaraj się wygrać.

@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka