Patt / 2018.04.22 : 20.41

Do Admina oczywiście tak (zawsze się przyda) ale i do mnie poproszę. Na adres: empro@poczta.onet.pl
admin_b / 2018.04.22 : 22.38

Pozwolę sobie zacytować maila Pattowego
No dobra panie i panowie. Godzina szesnasta i  niedziela - to chyba powstawali z wyrek i po pierwszym francu są (czyli po kafce). Pierwsza myśl: Horusowy mityng. Jestem za ale to z pewnością będzie pewien problem logistyczny. Trzeba swój korpus gdzieś dostarczyć i na to ze dwa dni przeznaczyć. Koło Poznania będę jechał w połowie czerwca (plus-minus tydzień) i  wtedy mogę. Następny termin - koniec lipca. Jeśli ustalimy inne terminy - może być, że będę miał do pokonania półtora tysia kilometrów w jedną stronę tylko. Ciężko będzie. Eve o ile dobrze pamiętam i aktualne to jest - rządzi na wyspach i ma jeszcze dalej.

Szymon jest…  powiedzmy na  służbie i nie zna dnia ani godziny.
AD1 jeśli będę wiedział wcześniej, ustawie sobie wolne


Angelo musi wziąć urlop a jeśli szef będzie miała sraczkę - zwyczajnie nie da albo zwyczajnie w ostatniej chwili odwoła. Spekuluję oczywiście ale takie scenario może zaistnieć. Jestem jednak za spotkaniem, ale żeby ono coś dało - może pewne ramy ustalmy korespondencyjnie a na spotkaniu zapnijmy tylko resztę guzików.
Pierwsza myśl:

Zmiana formuły. Jaka by nie była - wymaga przeredagowania kodu strony. Sajmon? Podejmiesz się? Bo tylko Ty masz odpowiednią wiedzę i tylko Ty możesz.
AD2 : da się zrobić.


Teraz tak: Jestem przeciwny samorejestracji nowej userni. Nie mam co do tego złudzeń - że napłynie badziew jakiego wszędzie pełno i nasz portal będzie kolejnym polfoto czy inną piździawą. Jestem za tym - by zapraszać.
AD3: potwierdzam

Znamy przecież sensownych twórców. Mamy do nich adresy mailowe. Wysłać zaprosić, dać w prezencie KOD DOSTĘPU (cokolwiek to znaczy i że niby marchewka). Od razu stworzyć roboczy jemu/jej profil(konto). I już. Jeśli nie skorzysta przez powiedzmy miesiąc - konto ulegnie zamozbutowieniu.  No i od razu będzie widać kto zaproszon jest.
AD4 : w zasadzie tak działa to na tu i teraz. Oprócz samozbutowania konta- da się zrobić


Jeśli jednak samorejestracja i pojawią się zdjęcia szjsbukowe - proponuję jakiś mechanizm eliminacji. Coś w stylu: trzy krytyki i zdjęcie do kosza. Trzy zdjęcia do kosza - user odchodzi. Żeby jednak Szymon stale po nocach nie siedział - powinno być narzędzie używane przez moderatorów w tym celu.

AD5: mogę dopisać odpowiednią funkcjonalność moderatorom- tylko muszą zacząć się udzielać !

Proponuje teraz tak: Stworzyć oddzielną (dość prostą stronę) o nazwie łechtającej ego, podwyższającej własne mniemanie i w ogóle achy i ochy. Coś w stylu Photo World Photographic Book Prize One i używać tego jako marchewki. Że niby najlepsze zdjęcia w kolektywie robią międzynarodową karierę. Upload na tej stronie robi tylko admin tej strony. Mogę taką stronę wstępnie zrobić, żeby odciążyć admina. Potrwa ze dwa miesiące.

AD6: i nad tworzeniem osobnej domeny marcherwkowej bym się zastanowił / jestem przeciwny. To kolektywni mają być marką a nie pierdylion.komentarzy.foto.cacane.pl
Patt / 2018.04.23 : 19.44

Admin powiedział. Uprasza się o wypowiedzi, kontr i propozycje, opinie, sugestie. Pragnę tylko wyjaśnić, że na osobnej stronie, nie byłoby żadnych komentarzy. Miałaby ona być maleńka, szybko-otwierająca się, śmigająca na wszelkiego rodzaju androidach i generalnie (po cichu) miałaby promować właśnie kolektywną.
horus / 2018.04.23 : 23.18

zgadzam się z Szymonem, ewentualnie Marek myśli co inne go niż pisze. Czego wszakże wykluczyć się nie da. Dlatego spotkanie wydawało mi się wskazane. Patt, kiedy będziesz znał terminu przolotów przez Hajmat?
MiguelAngelo / 2018.04.24 : 11.21

Panowie, proszę o ustalenie terminu i miejsca spotkania. Ja potrzebuję wiedzieć z wyprzedzeniem, abym mógł ustalić sobie wolne. Myślę, że najlepiej będzie się spotkać i omówić to wszystko przy gorzałce, która rozpali serca i doleje paliwa do Rewolucji!
Patt / 2018.04.24 : 19.45

I tu jest problem mości Horusie. Albowiem mój termin przelotu na wschód jest mglisty. Określany jest przez czynniki na pierwszą połowę czerwca. Kiedy to ma być dokładnie? - będę wiedział na tydzień przed. Teraz jest miesiąc przed i trudno powiedzieć. Można go tylko określić jako planowany. Jeśli grono ustali termin spotkania inny niż bym udział wziąć mógł - zastosuję się oczywiście do wszystkich ustaleń. Tak więc panie i panowie - nie patrzcie na mnie. Zróbcie termin i miejsce, który/e Wam najlepiej pasuje. Może się wyrwę z kieratu.
horus / 2018.04.25 : 12.01

pytanie do wszystkich: soboty, niedziele czy dni robocze? co preferujecie? (zakładałem, że łykendy są oczywiste, ale po tych zasiekach, że nie wiadomo co z urlopem się mityguję...)
Patt / 2018.04.29 : 18.03

Niedziela jeśli o mnie chodzi.
MiguelAngelo / 2018.05.19 : 11.32

Wytypujmy miejsce spotkania. Myślę, że od tego powinniśmy zacząć. Jeśli chodzi o mnie to optymalnie byłoby gdzieś od połowy kraju na południe.
Patt / 2018.06.03 : 22.00

A może byśmy się do Ciebie Michale wybrali? Gar bigosu nastawisz na ogień, flaszkę każden ze sobą przytarga, oranżady dokupi się w biedronce, w korytarzu rozstawisz ze trzy-cztery materace i będzie. Ale tak nawiasem mówiąc - fluid miejsca spotkania się już wcześniej rozjarzył. W domyśle było, że u Horusa w obejściu. Na razie jest ci on pod biegunem ale dzwonił, że się prowiant kończy (czytaj: procenty) więc rychło przybędzie. Mnie zasadniczo obojętnie jest. Może być i u Ciebie skoro nalegasz.
A skoro już żem przy głosie - to czy nie przydałaby się taka funkcja (na kolektywnej) - coś w rodzaju powiadomienia (na mail), że ktoś skomentował moje zdjęcie? Byłby to istotny czynnik przywołujący userów do zajrzenia.
horus / 2018.06.11 : 11.51

To prawda, też mi się wydało, że wszystko zmierza w stronę nalotu na Poznań. I fajnie by było. By. Ale okoliczności przyrody tudzież inne wymiotły mi w kalendarzu wszystkie weekendy w miesiącu bieżącym. Dlatego słabo to widzę. Albo później, albo gdzie indziej i beze mnie. Całusy.
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka