Autor: eve_klon | Tytuł: (...) | Kategoria: BPR | Dodano: 2018.07.26 : 21.58
horus /  2018.08.10 : 12.38

Za Patt’em. Nie lubię fot, których te,autem jest bunt jako taki. To nudne i przegadane. Tu jest dużo więcej.

Patt /  2018.08.03 : 13.06

… No dobra wygrałaś. Przepraszamy i prosimy o przeproszenie (czy jakoś tak). Zadowolona?
Człek się starał, ale nie mogło być inaczej albowiem zasób wiedzy i intuicji nie pozwalał by myśleć i przeczuwać, że może być inaczej.
Ja pamiętam, że jak kończyłem podstawówkę, już wtedy gadało się, co i jak ma wyglądać w fotografii. "Ałtorytety" już były! "Prawdy" objawione (w książkach) były! Ludzie na mieście gadali!
No to jak miał nie wpaść człek w te koleiny, co?
Zresztą wszyscy wpadali przepraszam bardzo. I wszyscy do dzisiaj w "tym" siedzą.
Zresztą czy to takie złe? Obejrzeć zdjęcia na wielu portalach, skonstatować, że wszystko już było - to nie jest takie całkiem nic proszę pani. Odrobina przyjemności też się tu i ówdzie pojawia. I zawsze będę twierdził, że chociaż odtwarzać jest lepiej nić ćpać, prawda?
No dobra - zagraliście półpłynną eterycznością, co czyni tę plażową egzystencję - nierzeczywistością - ale kto powiedział, że to szpila w tyłek przyzwyczajeniom kompozycji i obrazowania? No kto?
No i czy to nie jest aby jakaś nowa "manipulancja"?
Albowiem jeśli dzisiaj dowiedzieliśmy się, że poprzednia ścieżka była delikatnie mówiąc - mylna, to jaka jest gwarancja, że dzisiejszy azymut jest właściwy?
Nima takiej gwarancji wasza Fototgrficzność. Każden robi co uważa i ważne jest, żeby przy tej okazji drugiemu oka nie wydłubać, prawda?

Czyli Eve. I klikalność zero.
Excellent.@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka