Autor: Patt | Tytuł: *** | Kategoria: MNT | Dodano: 2019.04.28 : 14.08
mruk /  2019.05.26 : 08.52

Efektowna ścienna grafika

Patt /  2019.05.18 : 18.28

Spokojnie drogi Horusie. To wszystko są tylko badania. Nic tu nie grozi eksplozją.
Wyobraź sobie autostradę (Roger Żelazny - Droga) i zjazdy z niej. Jedne prowadzą w przeszłość inne w przyszłość. Są jeszcze ślepe, są jeszcze magiczne, są takie, które prowadzą do knajpy. Wyobraź sobie teraz, że jedziesz tą autostradą i widzisz zjazd na Bizancjum. No i jak tu nie zjechać, zwłaszcza, że to "bizancjum" napisane jest staro-archaiczno wymarłym egipskim. Albo zjazd, z którego głębi dochodzą śpiewy anielskie. Albo taki z chichotem diabelskim. Pojedziesz dalej? Muza na każdym przystanku czeka i kusi świeżo zaparzoną kawą.
Jechałem onegdaj przez Poznań i widziałem drzewa owinięte szmatami. Aż po koronę. Surrealizm jak się patrzy ale nie zjechałem w tę odnogę i do dzisiaj żałuję.
Teraz jestem w temacie makro i natura plus eksperymenty z manualami i bokehem. Na razie mało co z tego wychodzi ale uczę się. Pewnie wkrótce z tego wyjdę. Czas pokaże. Dzięks za koment.


horus /  2019.05.17 : 01.11

intrygująca Patt jest twoja droga, jaką podążasz fotograficznie. Przyglądam się jej z coraz dalszego dystansu, przyznaję. Mimo, że sam raczej jestem introwertyczny koncepcyjnie, to Ty idziesz dalej, głębiej. Zdarza się, że mi brakuje tlenu.

Patt /  2019.05.03 : 17.54

Oto przykład drogi adminie: - tu jest jedno zdjęcie (skopiowane i odwrócone). Kanapka. Ale centralnej części, tuż pod "dziobem", gdzie stoją te dwie osoby - jest lekka plama/pasek ciemniejszy Teraz to widzę. A u mnie na lapku nic.@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka