Autor: Lampart | Tytuł: reforma men | Kategoria: BPR | Dodano: 2019.07.15 : 12.46
horus /  2019.08.12 : 21.45

Reformy damskie, najlepiej barchanowe, mają świetną tradycję. Zakrywają sporo, więc tym bardziej na zmysły działają. Ale z grubsza gabaryty pani da się wtedy odczytać. Kolega Lampart postawił jednak na męską perwersję. Reforma męska powiada, jest pojedyncza, ba, nawet samotna w tej pojedynczości. Nie zmiękcza jej to jednak o nie. Metafora kuli daje jednak odbiorcy fotografii poczucie, ze w skojarzeniach zabrnął o jeden most za daleko... Swoją drogą tak postawić do pionu, panie kolego, zazdrość, prawdziwa zazdrość.

Lampart /  2019.07.19 : 12.21

o MEN no MEN... czyli kula u nogi albo; nogę zastępuje...albo nogą się staje... jak kto woli. Dziś żywo dyskutowany jutro (wrzesień) praktykowany. Que sera, sera...

Patt /  2019.07.18 : 22.27

Jeśliś mister na myśli masz reformę nauczania, to… cieszę się. Albowiem o tej reformie nic a nic pojęcia nie mam. Nawet szczątkowego, że o zerowym nie wspomnę. A cieszę się, dlatego, że właśnie tylko z tego zdjęcia mogę wnioskować. Wolny jestem od uprzedzeń, żalów, pretensji, niezrozumień, niechęci czy jakiegokolwiek stawania po czyjejkolwiek stronie. Czyż nie tak właśnie należy odbierać fotografię? A widzisz.
Punkt dla mnie.
Oto kula, która w literaturze ma różne proweniencje. Od czarów po niedołęstwo. Jeśli zatem precyzyjnieś oddał tę reformę to nie w kapitał ludzki trza inwestować tylko w przemysł protetyczny!
Chyba, że też zacznie kuleć.
Mocne@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka