Autor: Benowski | Tytuł: Zaziorani | Kategoria: MMM | Dodano: 2008.10.28 : 15.42
Qxo /  2008.10.29 : 23.16

ciekawsko ... :)

Patt /  2008.10.29 : 19.48

Acha.
Nie ma więc błędu w pisowni. Ale rozwinę Twoją interpretacją nieco, albowiem spojrzeniem miejskim razisz oczy ( plakat). Reklamą. Zatem sterujesz bezwolnymi osobnikami wierzącymi w przenajświętszą Reklamę. Jeśli obserwujesz tłum i widzisz śnięte, błądzące jak we mgle jestestwa - widzisz sterowalnych. Łatwo sterowalnych. Bardzo łatwo sterowalnych.
Postaci jednak na Twoim zdjęciu zdają się być zapatrzone bynajmniej nie w reklamę. Są mocno podkreslone a więc mocno obecne, Charakterystyczne. Prawie dysonansujące to zdjęcie. Nie są zatem tłumem. Mało tego! wyraźnie mające swoją osobowość ( inaczej byłyby nieco przezroczyste).
Nie ma zatem sterowalnych przez publikatory i tym podobnie.
To w takim razie mówisz o czarach. (moją babcię namawiałem mocno na zajęcie się czarami).
Przybysz wielkanocny ewentualnie by to potwierdzał....

Benowski /  2008.10.29 : 01.18

Tytul powinien brzmiec dokladnie"Zaźiorani" - uslyszalem kiedys takie okreslenie, oznacza ono jakby rzucenie jakiegos rodzaju czaru poprzez spojrzenie. Podobno pewne osoby posiadaja takowa zdolnosc- :) Ofiary takiego spojrzenia popadaja w choroby i spotykaja ich roznego rodzaju nieszczescia. W mojej fotce chodzi rowniez o pewnego rodzaju omamienie, hipnoze...czesto takie skojarzenia przychodza mi do glowy jak siedze gdzies na lawce i przygladam sie przechodzacym osobom zwlaszcza w miejscach gdzie przewija sie spora ich ilosc. Jestesmy omamieni przez to co sie dzieje wokol nas :) Jesli chodzi o wykonanie fotki to nie sa to wstawki, troszke pomanipulowalem osoba po prawej stronie tak aby trzy spojrzenia byly na tej samej lini. Nie wiem czy udalo mi sie przekazac to co chcialem tym zdjeciem ale warto bylo sprobowac.

Patt /  2008.10.29 : 00.25

A ten z lewej, to z Wyspy Wielkanocnej w delegacji chyba jest. Czytałem ostatnio o monumentach tamże, okraszonych zdjęciami i fizys jakby ta sama. Ciekawym, jeszcze ( tej ciekawości nie da się wyleczyć zwykłymi środkami), czy jeśli to wstawka ( z obu stron) - to celowość uzycia własnie takiego przyciemnienia, miała podkreślić określoną zapachowość w konfrontacji z.... no wiadomo czym?

Patt /  2008.10.28 : 16.47

A co oznacza słowo: zaziorani? Pytam, bom ciekaw a podejrzewam błąd literówki. Chyba, że to termin perfumeryjny fachowy, co oznacza, że wypowiadać się w tej kwestii nie mogę. Gustuję raczej w smrodach serowych i pleśni.
Mocne.


@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka