Autor: Lampart | Tytuł: MY, PIERWSZA... | Kategoria: MMM | Dodano: 2009.10.15 : 23.06 | W serii Pokaż serię.
Od autora: ...kolektywnie czwórkami... "PROSTO DO NIEBA"
Pierwsez "celuloidy" po latach. ACH!
Lampart /  2012.04.23 : 18.27

..właśnie! Co za traf! Przechodziłem (śmy, ja i mój Piesek) i ponownie zrobiłem foto (cyfrowo) - nic się nie zmieniło... pozdrawiam odkurzony lampart.

Lampart /  2009.10.16 : 00.11

@Patt - "No gdzie???" - właśnie! Moja KONOSSA trwała całe dwa miesiące. Najpierw ochota a potem "ta reszta" no i MartaW, która mnie "dobiła" SWOIM KIEWEM 88... to było Jak w MATRIX(cy) - reinicjalizacja...
Schody (no właśnie ONE) prowadziły w dół - do piwnicy... "sezamu" wszelkiego dobra zapomnianego. Żarówkę oliwkową - owszem nan - niestety 110V i do tego stary francuzki system "baillonette" -tzw SWAN - tu też fart bo mam kilka takich (przez sentyment do czasu mijającego zachowanych" ale... co tam, przecież wszystko można dziś "zastąpić" BĄDŹMY KREATYWNI KOLEKTYWNIE. Oczywiście dla "początkujacych" w anal-logicznej zabawie: ZAPOMNIJCIE , PO NACIŚNIĘCIU SPUSTU PATRZEĆ NA "PLECKI" BODY. (frustracja pewna, ale do pokonania. Pozdrawiam i trwam (nie mylić z niczym innym poza tym co stanowi o uporze neofity. (reszta okazuje się jeszcze istnieje i jest dodtępna).

Patt /  2009.10.15 : 23.27

No i drażni, judzi, podsyca moczeniem w kuwetach, machaniem wacikiem w strumieniu światła i obracanie koreksu, suszarek... Nie masz litości dla zmatrycowanych. Gdzie ja kupię teraz wywoływacz, osłabiacz, utrwalacz, naciąg do suszarki, płyty lustrzane ( stare zardzewiały), żarówkę oliwkową? No gdzie???

Lampart /  2009.10.15 : 23.19

Paskudna pogoda - mokro i ciemno. Ciekawość zwycięza, więc focę "nowym" (starym) szkłem i takimż tyłem: Olympus OM1n)... JAKA FRAJDA TAKI CIĘŻAR TRZYMAĆ I SŁUCHAĆ...
...a wszystko "się stało" bo spotkałem na swojej drodze 6x6 Kiew88 plus WSPANIAŁĄ resztę celuloid moczaca. Pozdrowienia i ukłony.


@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka