Autor: Lampart | Tytuł: verso... | Kategoria: APR | Dodano: 2018.07.25 : 19.16
Od autora: ...jak się szybko PIS ze to zawsze tak się trafia...
Moja maszyna dowodem jest z roku 1914-18 i obsługiwała front wschodni. (korespondenkem był jakiś protoplasta wolnego dziennikarza bez urazów).

Patt /  2018.08.01 : 16.55

Ja - czcionka z literką "p" uprzejmie protestuję. Wypraszam sobie zawoalowaną sugestię, że jestem sterowana i że jednym palcem. Z tylnego siedzenia.
Nawet jeśli, to co??? To nie jest fuck-palec tylko mały palec. Można powiedzieć - niewysoki ale jakże patriotycznie unoszony!
Zresztą wszyscyśmy są sterowani i pan też! Ot co!
Różnimy się tylko rodzajem sznurków za które pociąga się i proszę tu mi nie imputować.
Mechanizm, który raczył pan jako przykład użyć, ma różne sterowania. Jest zwalniak, jest suwak marginesu, wyzwalak, nastawiak oporu, nastawiak widełek, powrotnik, ustalak, zmieniak, odstępnik, kasownik, wyłacznik wieszaka… pardon - wierszaka a nawet bezdomnik samochodowy toruński. I i ja tu mogę podać nazwiska.
No a wałek??? Gdzie wałek jest obfotografowany? A tu trzeba powiedzieć, że najważniejszy jest. I że taki… około 15 cm (im dłuższy tym ponoć lepszy - tak twierdzi płeć piękna). Od stopnia twardości wałka zależy jakość kopii a wiadomo - im więcej kopii tym większa kasa co miesiąc listonoszem przynoszona.
Wałek pan pominął. Wiele wałków pan pominął. Mogę powiedzieć które i nie tylko te z oświetleniem ulic w krakówku.
A gałki do wkręcania? (oczywiście papieru)
A prowadnice utrzymania ( w karności i posłuszeństwie) marginesów?
Za biało-czerwoną… pardon - czarno-czerwoną taśmę -szacun! To trzeba oznajmić. Przyszłość to oczywiście tylko obowiązkowo słuszna - czarna taśma - ale to wkrótce. Mógł pan tego nie wiedzieć. Zgoda.

…Ufff! Zazdroszczę celności spostrzeżeń mister Lampart ale gdyby wznieść się nad tym wszystkim wysoko i spojrzeć tak, jak spogląda się na mrowisko (przepraszam tu wszystkie mrówki) to szybko dostrzeże się, że życie ludzkie jest bardzo krótkie. Trwa w skali kosmosu ledwie ułamek sekundy. Śmiech z politowaniem ogarnia, gdy skonstatuje się ile przez ten ułamek sekundy ta wesz się naskacze.@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka