Patt /  2011.11.29 : 13.17

Tak właśnie! Przywołany do tablicy przez Ahor i Tell - czas by poloneza powoli zaczynać. Napiszę jakie może listy, petycje. Pomarudzić w temacie zacząć i teges.

ahor /  2011.11.04 : 08.28

może być i Poznań.. :)

Patt /  2011.04.15 : 09.36

Zdecydowanie masz rację Qxo, z akcentem na "masz" i powątpiewaniem na "rację" i pretensją na "zdecydowanie". Spadając wzdłuż spirali schodów w klatce, zdąży się jeszcze język wysunąć i zgrać na prętach barierki, krwinką chlapnąć na poręcz. Wyciągniętą ręką regulacji kaloryferów na każdym piętrze dokonać. A w chwili zatonięcia w pluszu pozadzki - dźwięk plaskający wydać, światu ogłaszając "landet".
Nienormalnyś. Czego i sobie życzę. Ale szpilka musi.

Qxo /  2011.04.09 : 19.04

hm... howgh rzekłem ... ale co? zapomniałem ... zaraz, wytypuje czyjeś na koturna ;] można zrobić raz na 1,5 roku np i jak będzie miejsce a są jeszcze niespalone poprzednie wystawić też owe i to na "h" co na początku rzekłem - fakt, dobrze ominąć kociokwik smutny co wstyd nam robi i na ten przykład do kart zapisze się w kowneńskich annałach ble bla ble ole plastikowe krzesła wszystkie połamiemy i chrobrego pomścimy i takie tam ble bla ble

MiguelAngelo /  2011.02.16 : 20.50

po pierwsze primo - jestem za tym, aby nie rozmieniać szpilek na drobne. wystawa jedynie ze zdjęć koturnowych.
po drugie primo - jeśli powierzchnia wystawiennicza będzie na tyle duża, to dlaczego nie przypomnieć dorobku kolektywnych do samego początku działalności? można podzielić wystawę na dwie mniejsze złota szpilka vol 1 i vol 2. ale to tylko w przypadku, gdy trzeba będzie powiesić więcej zdjęć.
po trzecie primo - nie przesądzajmy przyszłorocznej szpilki. może w tym roku koturnów będzie więcej niż od samego początku działalności. wszystko zależy od nas samych. zatem towarzysze - zdjęcia robić i wystawiać!

Patt /  2011.02.09 : 13.28

uchhh! Tell, trochę wiary w tu obecnych. Oni ( śmy) nie są z tych, co to za napompowanym pechęrzem gonić będą. Choćby na siedząco i telewizyjnie. A wobec narodowych skrzyków są (oni, my) raczej na dystans i nieco ponad. Szarpaninę z piłką będą przeżywać ( tak sądzę) na pół lekce, a wielu, zamiast gorączkować się - wybierze spacer podpierany statywem. Ale zgoda - wystawa, wernisaż - to również wszelkiej maści sympatycy, decydenci, odwiedzający - i oni ( niektórzy z nich) będą przeżywać. Ale już w lutym? Na cztery miesiące przed pierwszym kopnięciem w piłkę?
Nie sądzę. Chyba jednak jeszcze nie.
Jesli chodzi o Klatkę - rzecz jasna możemy, ale dziesięć zdjęć - to i tak mało. Spójrz ostatnia nasza wystawa była ( z pamięci piszę) 40-sto zdjęciowa. Wywieś teraz tylko dziesięć zdjęć...
Ekscentrycznym Kolektywnym z pewnością nie będzie przeszkadzać - nawet dwa tylko wiszące zdjęcia, ba! w ogóle bez zdjęć! - ale pomyśl o tych wycieczkach spod znaku doktor hajzner czy jak mu tam.
Chyba jednak mało. Zaraz rodzi się pokusa - żeby koturnowe zdjęcia uzupełnić innymi ( nic im nie ujmując) a wtedy Złota Szpilka nieco się rozmydli.
Poza tym, jest jeszcze okoliczność taka: z różnych względów, aktywność zdjęciowa wielu towarzyszy była w tym roku słaba. Każdy ma przecież własne problemy i priorytety. Dokładając rok koturnów - ponad dwadzieścia rewelacyjnych zdjęć przybędzie - również być może od tych, którzy go nie mają. A obok tej potencjalnej obietnicy, jesli o mnie chodzi - obojętnie przejśc nie mogę.

tellerka /  2011.02.09 : 09.11

Taki termin zbieżny z inną imprezą, godzącą w dumę narodową, w 2012... ;) Myślisz że tu obecni będą mieli głowę do jakiś tam Szpilek wobec Narodowego Skrzyku w sprawie Wyniku? ;)
Zgadzam się, że Koturnów urodziliśmy w tym roku mało... ale z braku laku zawsze możemy wystawę zrobić w naszej ulubionej Galerii Klatka w Koneserze ;)
Liczę jednak na inwencję naszych kochanych Koturnowiczów. Idę coś zrobić, żeby sie dostać ;)@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka