Tytuł: dorosłe dzieci # 1


Tytuł: dorosłe dzieci # 2


Tytuł: dorosłe dzieci # 3


Tytuł: dorosłe dzieci # 4


Tytuł: dorosłe dzieci # 5


Tytuł: dorosłe dzieci # 6


Tytuł: dorosłe dzieci # 7


Tytuł: dorosłe dzieci # 8


Patt /  2012.07.11 : 18.21

Ha portret ulicy uzewnętrzniony fotograficznie przechodzący ( w miarę oglądania kolejnych zdjęć) w spontaniczność rzeczy i osób. Fotografia zawsze próbuje ukrywać to co usunięto z pola widzenia. To co poza kadrem. To czego nie widać. Tu masz jednak Horusie to niemal podkreślone. Co to może być – nie wiem jak wyjaśnić to słowami, coś w rodzaju siły perswazji i egzorcyzmu pewnej tajemnej bezceremonialnej emanacji. Oto my dzieci: Sprzedajemy, przepowiadamy, przeciskamy, grozimy, ostrzegamy. Zgrabnie wyszło, bo zachowało pozory fotorelacji. Gdyby zdjęcia były oddzielnie prezentowane – elementy nudy dałoby się odczuć. A o zjawiskowości moglibyśmy zapomnieć jak mniemam mz.
Excellent work.


horus /  2012.07.11 : 10.39

żaden z dzieciaków nie dostał grosza. tzn. oddzielałem jałmużnę (czasem komuś coś dałem) ale nie wiązałem tego z pozowaniem do zdjęć. z częścią z nich pogadałem chwil parę, by przełamać "lody" :)

tellerka /  2012.07.11 : 09.15

Czy.. musiałeś płacić dzieciakom za zdjęcia?
Przyznam, że żądanie kasy za każde zdjęcie mnie bardzo odstraszało.

horus /  2012.07.11 : 00.30

chłopak z kadru nr 5, nie tylko sprzedaje nasiona ale przepowiada przyszłość, łatwo przeoczyć napisy na "time machine" :) moje ulubione.

MiguelAngelo /  2012.07.11 : 00.11

Zgadzam się z przedpiszcą. Zaprezentowanie tego reportażu w jednej całości dodaje wyrazu i uwypukla wydźwięk.
Kilka zdjęć, niby kadrów z podróży, a zmusza do zatrzymania się nad nimi i pomyślenia choć przez chwilę. I tym właśnie magia fotografii się objawia.

Benowski /  2012.07.10 : 21.37

bardzo dobra seria - fajno, ze to zaprezentowales w jednej calosci - zdjecia nabieraja mocy rowniez ze strony tematycznej bedac tak zaprezentowane. Dzieci to zawsze dzieci jednak nie wszystkie moga cieszyc sie beztroskim dziecinstwem jak widac w tej serii.


@-Mail do Admina
F.A.Q.
REGULAMIN
Rys histeryczny
Statut KBN
Ideologia


statystyka